Slovak English German

Ekodielničky
Dňa 16.júna študenti prvého ročníka Hotelovéj akadémie pripravili pre deti z MŠ v Holíči tvorivé ekodieľničky. Aktivita prebiehala v rámci projektov Zelená škola a Spolupráca s inými školami. Deti vyrábali predmety z odpadového materiálu : pet flaše, uzávery z fliaš,použité CD,korkové štuple...    

Deti si deň užili a hrdo si odniesli svoje výrobky domov.

 Ekodielničky4 Ekodielničky1 Ekodielničky2  Ekodielničky3 

Tvorivé ekodielne v ŠZŠ

24. mája študentky prvého a druhého ročníka hotelovej akadémie navštívili ŠZŠ v Holíči. V rámci projektu Zelená škola  pripravili pre žiakov tvorivé dielne. Všetky výrp1bhc2catt19si1skbt218okpas9obky sa samozrejme vyrábali z odpadového materiálu. Žiaci si podľa obrázkov vybrali predmety, ktoré si chceli urobiť a potom za pomoci našich študentiek ich vyrábali. Použili odpadový materiál: zaváraninové poháre, zvyšky pletacej priadze, nepotrebné DVD, staré noviny, srdiečka vyrezané z odpadového dreva.

 

Vianočné pečenie v ŠZŠ

 

V rámci projektu Spolupráca so školami sa študentky druhého ročníka hotelovej zúčastnili na spoločnej aktivite v Špeciálnej základnej škole. Spolu so žiačkami piekli  koláčiky na vianočné posedenie, ktoré budú mať žiaci ŠZŠ na záver kalendárneho roku. Dúfame, že spoločné výrobky deťom budú chutiť.

vianocne pecenie3 vianocne pecenie1 
vianocne pecenie4  vianocne pecenie2
Share